Profesjonalne kursy groomerskie

Najlepsza inwestycja w Twoją przyszłość!

CENTRUM SZKOLENIA CHICHI DOG

ul. Żabińskiego 9, Warszawa
tel. +48 660 010 748

Jeżeli kochasz zwierzęta i chcesz przekuć swoją pasję w pracę to grooming jest właśnie dla Ciebie. Jest to wspaniały zawód, który daje ogromną satysfakcję i radość. Bo w życiu chodzi o to, żeby robić to co się kocha!

Nie wiesz jak zacząć przygodę z groomingiem? Skorzystaj zatem z pomocy profesjonalistów. Zacznij swoją nową podróż z nami! Wprowadzimy Cię w arkany tego zawodu i damy solidne fundamenty do dalszego rozwoju.

Co nas wyróżnia?

Na naszych kursach poświęcamy 100% uwagi kursantom. Nie są oni jedynie bezpłatną pomocą groomerską. Stawiamy na praktykę, a nie teorię! Zależy nam aby uczestnik kursu wyszedł z jak największą wiedzą praktyczną i jak najbogatszym know-how. O poziomie naszej wiedzy i umiejętności świadczy nasze bogate portfolio oraz setki zadowolonych klientów.

Pełny kurs podstawowy w salonie CHICHI DOG trwa 120 h (cztery tygodnie) i jest kursem indywidualnym (przy dużym zainteresowaniu, kurs może odbywać się w grupach max. 2 osobowych).

Jeżeli Cię zainteresowaliśmy i chcesz uzyskać więcej informacji oraz szczegółowy program kursu, napisz do nas: kontakt@chichidog.pl

Nasi kursanci