.

O firmie

„Let`s do what we love
and do a lot of it!”

.

.

Daria_Matusiak

Nazywam się Daria Matusiak-Trendak i jestem właścicielką salonu CHICHI DOG.

Ktoś kiedyś powiedział, że jeżeli robisz to co kochasz, to nie przepracujesz więcej ani jednego dnia w swoim życiu. Postanowiłam wówczas przekuć swoje zamiłowanie do zwierząt w pracę i tak oto powstało miejsce zrodzone z prawdziwej pasji. Inspiracją do stworzenia salonu CHICHI DOG były również psy, które spotkałam na swojej drodze, a o których mogą Państwo przeczytać w zakładce CHICHI STORY.

CHICHI DOG Pet Spa & Fashion Experts to cudowny zespół osób kochających zwierzęta i czerpiących przyjemność z pracy z nimi. Salon CHICHI DOG to miejsce, w którym Państwa pupil zasmakuje luksusu, na który w pełni zasługuje. Dzięki naszemu profesjonalnemu zespołowi, każdy klient, który zawita do salonu staje się CHICHI DOG.

Każdy piesek jest jak kwiat, piękny i jedyny w swoim rodzaju, dlatego pielęgnujemy wszystkie pieski z należytą starannością, aby dawały jeszcze więcej szczęścia swoim właścicielom.

Aleksandra

Cześć, nazywam się Ola i jestem inżynierem zootechniki oraz magistrem behawiorystyki zwierząt. Kurs groomerski ukończyłam w salonie CHICHI DOG, po którym zaczęła się moja przygoda z groomingiem. Od tej pory stale zwiększam swoje umiejętności w tym zakresie. Ponadto przez długi czas byłam również wolontariuszką w schronisku dla bezdomnych zwierząt. Jestem opiekunem cudownego kundelka o imieniu Frosti. Odkąd pamiętam zwierzęta zawsze były częścią mojego życia. Po godzinach uwielbiam sport, w szczególności pływanie.

Anita

Nazywam się Anita, swoje doświadczenie w pracy z psami latami zdobywałam jako technik weterynarii. Ukończyłam kurs groomingu w salonie CHICHI DOG, w którym dalej zdobywam doświadczenie i rozwijam się jako groomer. Jestem również absolwentką SGGW na kierunku Hodowla i Ochrona Zwierząt Towarzyszących i Dzikich. Od najmłodszych lat psiara, ogromna fanka wszelkich gryzoni i gadów, w szczególności węży, którym poświęciłam swoją pracę dyplomową. Drugą moją pasją są rośliny, których posiadam w swoim domu aż 40 😉